Najlepsze upominki dla gości weselnych

Wesele kojarzą się głównie z prezentami dla pary młodej, lecz ostatnimi czasy oprócz nich pojawiają się również upominki dla gości weselnych. Jest to forma podziękowania ze strony nowożeńców dla przybyłych gości, a być może również pamiątka, aby mogli oni wspominać dzień zawarcia małżeństwa. I choć pomysł sam w sobie jest rewelacyjny, to jednak mało kto wie, czym takie: https://z-milosci.pl/podziekowania-slubne/dla-gosci upominki na podziękowania dla gości weselnych powinny być.

Upominki handmade

Jeśli by chcieć wymienić najpopularniejsze upominki dla gości weselnych, to z pewnością byłyby to wszystkie różnego rodzaju rękodzieła i rzeczy wykonane samodzielnie. Oczywiście nie muszą to być od razu misternie wykonywane przez wiele dni przedmioty, lecz doskonałym pomysłem będzie, chociażby samodzielnie zrobiona konfitura lub też ręcznie zapakowany miód w małe słoiczki. Często również w tym zakresie sięga się po kawałek ciasta, lub też nagarnie płyty CD.

Upominki alkoholowe

Wiele osób uważa, że rewelacyjnym pomysłem na upominek dla gości jest po prostu alkohol. Oczywiście nie wódka czy też piwo, lecz dobrej jakości wino, lub też samodzielnie wykonana nalewka. Rzecz jasna podczas wybierania takiego upominku trzeba pamiętać o tym, że powinna to być symboliczna porcja kilkuset mililitrów, a także co bardzo istotne, aby nie znalazła się ona na stole, gdzie posadzone zostaną dzieciaki lub osoby niepijące alkoholu.

A może coś słodkiego?

Nie da się ukryć, że oprócz rzeczy wykonanych samodzielnie oraz alkoholu, zdecydowanie najczęściej wybieranym upominkiem są różnego rodzaju słodkości. W tym wypadku wybór jest naprawdę ogromny, a z racji tego, że słodycze uwielbiają wszyscy, takie prezenty mogą znaleźć się na każdym stoliku i przy każdym talerzyku. Co zatem może być wybrane w tym wypadku? Dużą popularnością cieszą się np. lizaki, krówki w ślubnych opakowaniach, a także ciastka i ciasteczka. Co bardzo ciekawe, ostatnimi czasy ogromną popularnością zaczęły się cieszyć ciasteczka z wróżbą, co dodatkowo stać się może całkiem sympatyczną zabawą dla gości.