Zaproszenia ślubne – zróbcie je sami!

Zaproszenia ślubne – zróbcie je sami!

Ślub i wesele, to szczególny czas w życiu każdej pary. Chciałabyś, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju? To proste – nie powierzaj wszystkiego specjalistom. Zrób cokolwiek samodzielnie, we współpracy z przyszłym mężem. Na pewno zapamiętacie te chwile do końca życia.

Własny ślub – co można przygotować samodzielnie?

Jeśli nie jesteście pewni Waszych talentów wokalnych, tę kwestię możecie sobie odpuścić. Są prostsze i równie spektakularne tematy – na przykład własnoręczne wykonanie WSZYSTKICH zaproszeń ślubnych. Oczywiście pod warunkiem, że nie zapraszacie pięciuset osób…

Ostatnio panuje moda na proste, szybkie i ładne i tanie zaproszenia na ślub rustykalne. Dlaczego nie mielibyście spróbować wykonać ich sami?

Skąd wziąć pomysł?

Mnóstwo inspiracji do stworzenia oryginalnych rustykalnych zaproszeń ślubnych, znajdziecie w sieci – na blogach, lub filmikach instruktażowych w YouTube. Oczywiście nie namawiamy was do powielania wzorów kubek w kubek, ale lekka inspiracja? Dlaczego nie.

Co jeśli zdolności brak?

Wszystko się może zdarzyć, więc istnieje również możliwość, że pierwsze próby z wykonaniem własnych zaproszeń nie wypalą, a wy tymczasem przyzwyczaicie się do myśli, że będą rustykalne – takie słodkie i inne niż wszystkie.

Cóż – zawsze można sięgnąć do ofert sklepów z artykułami na ślub i wesele. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

W przypadku większości ofert, można delikatnie spersonalizować zamawiane zaproszenia, dzięki czemu jednak będą wyjątkowe – tak, jak chcecie.