Winietki ślubne – po prostu powinniście je mieć

Chcecie, aby wasze wesele było perfekcyjne? Oto co jeszcze możecie w tym kierunku zrobić…

Czemu służą winietki?

Oryginalne winietki ślubne na stoły to podstawa, jeśli chcecie uniknąć niesnasek i chaosu zarówno przy zasiadaniu gości przy stołach, jak i w trakcie weselnej zabawy.

Jak wiadomo, przy weselnych stołach schodzi się bardzo mieszane towarzystwo – rodzina młodego, bliscy młodej, wspólni przyjaciele. Nie wszyscy się znają i nie wszyscy się lubią.

Jak uniknąć niezręcznej ciszy przy stole, lub tym bardziej kłótni?

Obecnie już niemal na każdym weselu organizatorzy sporządzają mapę weselną i umieszczają na stołach winietki, które wskazują gościom ich miejsca.

To doskonały sposób na uniknięcie chaosu przy zajmowaniu miejsc, ale również metoda uniknięcia niezręczności w przypadku zasiadania przy sobie osób, które po prostu nie powinny przy tej okazji być zmuszane do znoszenia swojego towarzystwa.

Dodatkowa dekoracja stołu

Oprócz funkcji organizacyjnej, winietki spełniają również rolę dodatkowej dekoracji stołów.

Dlatego też to niezmiernie ważne, by stanowiły zresztą stylizacji weselnej harmonijną całość.

Jak o to zadbać?

Przede wszystkim dążmy do tego, by detale takie jak zaproszenia, zawieszki na butelki ze ślubnymi alkoholami i winietki, kupić w jednym miejscu. Zwykle sprzedawcy tego rodzaju gadżetów ślubnych oferują je wszystkie w pakiecie, co nie tylko daje gwarancję estetycznej spójności, ale również często po prostu jest najtańszym rozwiązaniem.

Warto więc wybrać taki sklep, który zaoferuje nam estetyczne winietki w korzystnym pakiecie z zaproszeniami.