Jaką biżuterię wybrać na ślub?

Jaką biżuterię wybrać na ślub?

W dniu ślubu każda panna młoda chce wyglądać szczególnie pięknie. Dlatego długo wybiera wyjątkową suknię. Jednak żeby wymarzona kreacja prezentowała się naprawdę wspaniale potrzebne są oczywiście odpowiednio dopasowane dodatki. Buty, ozdoby do włosów i biżuteria damska.

Kolczyki i inne świecidełka

Na jaką biżuterię damską najlepiej się zdecydować? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jednak warto skorzystać z kilku wskazówek, które znacznie ułatwią nam podjęcie odpowiedniej decyzji.

Większość pań staje przed dylematem złoto czy srebro. W tym przypadku warto kierować się naszymi indywidualnymi upodobaniami, a także zwrócić uwagę na nasz typ urody. Panny Młode o ciepłym typie urody będą zdecydowanie lepiej prezentowały się w klasycznym złocie. I analogicznie chłodniejszą urodę świetnie podkreśli srebrna biżuteria.

Kolejna istotna kwestia to dobór odpowiednich kolczyków czy wisiorka. Muszą one współgrać z naszą suknią ślubną. Jeżeli jest ona bardzo ozdobna, to warto ograniczyć ilość biżuterii do absolutnego minimum. Wystarczą na przykład niewielkie kolczyki na sztyftach. W innym przypadku możemy uzyskać efekt przeładowania i będziemy wyglądać po prostu kiczowato, a tego nie chce przecież żadna Panna Młoda. Natomiast jeśli zdecydowałyśmy się minimalistyczny fason sukni ślubnej to możemy zaszaleć z biżuterią oraz innymi dodatkami. Mamy praktycznie nieograniczoną liczbę opcji do wyboru. Jeżeli nie jesteśmy do końca pewne na co się zdecydować, to warto poszukać ciekawych inspiracji w Internecie.